Hatıralar Değerlidir.
Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için bir birinden güzel fotoğraf slaytları üretiyoruz. Yeni Slayt Foto Klip Çalışmalarımız tamamlandıkça siparişe açıyoruz.

Bizi Takip Edin.

Love story !

Fotoğraf kalitesi 1920x1080 piksel olmalıdır, bir fotoğrafçı ile çalıştıryanız lütfen aldığınız dijital çıktıların en az 1080p kalitesinde olmasına dikkat edin, lakin iyi bir fotoğrafçı ile çalıştıysanız zaten size en yüksek çözünürlükte dijital fotoğrafları teslim edecektir. Biz hazırladığımız Slaty Foto Klip işlerimizi Full HD 1080p Video çıktısı aldığımız için gerekli olan kalitede minimum 1920x1080 piksel dir. Zaten günümüzde 1080p çekim yapmayan bir cihaz yok denilebilecek kadar azalmış durumdadır. bugün herhangi bir akıllı telefon bile 1920x1080 piksel ölçülerinde fotoğrafı çok rahat çekebilmektedir. Önemli olan çekim sırasında bu ölçüde çekim yapıldığından emin olmaktır.

Fotoğraflarınızı kendiniz çekecekseniz önce fotoğraf makinesi ayarlarından çekim ölçüsünü 1920x1080 piksel yada daha büyük bir ölçü seçerek ayarlayınız. Daha yüksek piksel ölçüsü ile (2048x1536 piksel) çekim yapılır ise sorun olmaz bizim minimum talep ettiğimiz ebat 1920x1080 piksel olması yeterlidir.

Daha Küçük ebatlarda çekim yapılmış ise örneğin: 1280x720 piksel büyük ekranda izlerken biraz pürüzler belli olabilir.

fakat bu seçim yaptığınız Slayt Foto Klip çeşidine göre de değişim gösterebilir. örneğin tam erkan resim gösteren bir Slayt Foto Klip ile, Fotoğrafları küçük çerçeveler halinde gösteren bir Slayt Foto Klip arasında da farklılıklar olabilir. Fotoğrafları küçük çerçeveler halinde gösteren örneğin, Sevgiliye Özel - Zarif Bir Aşk Hikayesi, İzlemek İçin Tıklayın. isimli bu Slayt Foto Klip çalışmamız da resim ebatları çokta önemli değildir. mümkün olan sevdiğiniz net fotoğrafları seçebilirsiniz.

Bir başka konu ise fotoğraf kalitesi yanı sıra görsel olarak aydınlık, net ve seçkin fotoğraflar olması, sipariş vermek istediğiniz Slayt Foto Klip çalışmasına uygun görselleri seçmelisiniz.