Hatıralar Değerlidir.
Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için bir birinden güzel fotoğraf slaytları üretiyoruz. Yeni Slayt Foto Klip Çalışmalarımız tamamlandıkça siparişe açıyoruz.

Bizi Takip Edin.

Love story !

Beğendiğiniz Slayt Foto Klip sayfasında (Sipariş Ver) butonuna tıklayarak ilgili Slayt Foto Klip için hazırlanmış sipariş formu açılacaktır. Açılan bu sipariş formunu eksiksiz doldurarak siparişteki ilk adımı atmış olursunuz.

Sipariş Formunu doldurmaya başlamadan önce:
Sipariş edilecek Slayt Foto Klip sahneleri izlenerek fotoğrafların sıralaması gekmektedir, görmek istediğiniz fotoğrafları isim vererek ve gerekli adedi kadar yapılmalıdır. Örnek: Foto1, Foto2 Foto3 gibi ilgili sahnelerde görmek istediğiniz fotoğraflara sıralama ismi verin, isimlendirerek sıraya koyduğunuz fotoğrafları sıkıştırma .zip uygulaması ile sıkıştırın. Son olarak ta bir fon müziği önceden belirlenmiş olmalısınız.

Sipariş formu doldururken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır.

Seçilen Slayt Foto Klip çeşidine göre değişiklik gösteren Sipariş adı, Varsa açılış ve Kapanış yazı metinleri, Varsa fotoğrafların üzerine gelen yazı metinleri ve yukarıda da anlatıldığı gibi fotoğraf sıralamaları ve isimlendirmesi gibi basit detaylardır. Sipariş formunda da size kolaylıkla anlaşılması için örnekler mevcuttur. Ayrıca Örnek Nasıl Sipariş Verebilirim videolu anlatımını da inceleyebilirsiniz.

Sipariş formunu tamamlayıp gönder butonuna tıkladığınızda, (Sipariş Gönderildi. Tebrikler, Adınız Soyadınız. Siparişin veri tabanımıza kaydedildi.) iletisi ile sipariş sonucuna yönelik bilgi veren bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada sipariş ücret tutarı, ödeme için Havale/EFT yapılacak banka bilgisi, sizin sipariş formuna kaydettiğiniz iletişim bilgileriniz listelenecektir.

Gönderilen Sipariş Formu Sonrası:
Siparişinizi tamamladıktan sonra, İlgili Slayt Foto Klip ücret tutarını belirtilen banka hesabına Havale/EFT yolu ile ödemeniz gerekmektedir. Çalışmaya başlayabilmemiz için size gönderdiğimiz siparişiniz alındı e-postasını ödeme dekontu ile yanıtlamalısınız. yada iletişim numaramız dan bize ulaşarak ödeme işlemini teyit ettirmelisiniz. Ödeme dekontu bize ulaştıktan sonra siparişinizi tamamlamış oluyorsunuz. Biz Ödeme dekontunu alıyor ve Slayt Foto Klip çalışmanızı uygulama sırasına alıyoruz.

Uygulama sırası tarafımıza ulaşan sipariş formu ödeme dekontlarına göre yapılmaktadır. Sipariş formu gönderim tarihi bu sırayı belirlememektedir. Sipariş formu gönderildikten sonra ki ödeme dekontu E-postası, yada Telefon ile verilen teyit bilgisi bu uygulama işlemi sırasını belirlemektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra arkanıza yaslanıp sipariş ettiğiniz muhteşem Slayt Foto Klip çalışmasını Full HD 1080p kalitesinde size göndermemizi bekleyebilirsiniz.

Fotoğraflar değerli anlardır, bu anları taçlandırmak ve sevdikleriniz ile paylaşmak sizin elinizde. Güzel anlarınız dan oluşan bir Slayt Foto Klip, sevdiğiniz müzik eşliğinde ve yüksek kalitede, sevdikleriniz ile birlikte izlemenin keyfi her geçen yıl dahada artacaktır.